PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Rowerowa Stolica Polski. Witamy kolejne Miasto.
18.07.2019
Ostrowiec Świętokrzyski przyjął nasze zaproszenie do wspólnej rowerowej zabawy.   Cykliści z urokliwego Miasta leżącego nad urokliwą rzeczką Kamienna już nie mogą się doczekać wrześniowych zmagań.  Ostrowiec Świętokrzyski to kolejne miejsce, które postanowiło zawalczyć o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Dziś cieszymy się już z 20 miast prezydenckich. Rowerowe wyzwanie podjęli: Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Chełm, Chorzów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziąd
Czytaj więcej »
Kolejne ułatwienie dla użytkowników Aplikacji
16.07.2019
Logowanie do Aplikacji teraz możliwe jest także ze strony internetowej. Panel logowania pojawia się również w zakładce "Rowerowa Stolica Polski", co znacznie ułatwi logowanie wszystkim, którzy postanowią wziąć udział w ogolnopolskiej Rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski we wrześniu tego roku!
Czytaj więcej »
Nowa odsłona bydgoskiej aplikacji mobilnej
10.07.2019
Nowa nazwa: „ROWEROWA STOLICA POLSKI” oraz możliwość przyłączenia się do wrześniowej Rywalizacji to nie wszystko. Na użytkowników Aplikacji czeka szereg nowych funkcji, z których już można korzystać. Prognoza pogody to tylko jdno z wielu udogodnień dla Państwa! Poniżej prezentujemy nowinki Aplikacji.
Czytaj więcej »
Ważna informacja dla użytkowników aplikacji AKTYWNA BYDGOSZCZ
04.07.2019
Od 1 lipca aplikacja zmieniła nazwę na „ROWEROWA STOLICA POLSKI”. Jeśli mają już Państwo naszą bydgoską aplikację i chcą wziąć udział we wrześniowej Rywalizacji, należy jedynie przyłączyć się do Rywalizacji w ramach posiadanej aplikacji. Nadal też będzie można korzystać z pozostałych funkcji aplikacji.  
Czytaj więcej »