PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

UWAGA! Prace techniczne w Aplikacji
02.03.2020
Uprzejmie informujemy, iż ze względu na testy aplikacji związane ze zmianami, które wprowadzamy przed majową rywalizacją rowerową, aplikacja w godzinach wieczornych i nocnych może nie działać poprawnie. Prace potrwają do końca tygodnia. W przypadku niezarejestrowania treningów czy innych zdarzeń prosimy o kontakt na support@rowerowastolicapolski.pl   Za utrudnienia serdecznie przepraszamy:)
Czytaj więcej »
Firma IBOMBO partnerem wydarzenia Rowerowa Stolica Polski 2020!
24.02.2020
Pomysł Samoobsługowych Stacji Naprawy Rowerów narodził się przed 8 laty z nagłych, losowych kłopotów technicznych podczas jazdy rowerem. Taka usterka może zepsuć cały dzień i pokrzyżować wiele planów. Stacje IBOMBO umożliwiają uzupełnienie powietrza w oponie do 10 BAR oraz są przydatne przy podstawowych regulacjach i naprawach. Pomysł ten okazał się tak trafiony, że urządzenia opatrzone logo polskiej firmy można spotkać w przestrzeni miejskiej oraz poza nią w przeszło 20 krajach Europy,
Czytaj więcej »
Kręcimy z ONET.PL
14.02.2020
To już druga edycja zabawy i po raz drugi wspierać akcję będzie ogólnopolski portal internetowy ONET.  Portal objął patronat medialny nad II edycją Rowerowej Stolicy Polski. Dzięki takiemu wsparciu mamy nadzieję na dotarcie z naszym sportowym wyzwaniem do jak największej liczby cyklistów w kraju i nie tylko. W końcu kręcić dla polskich miast uczestniczących w projekcie można na całym świecie!  
Czytaj więcej »
Radiowa „Trójka” patronem medialnym Rywalizacji.
11.02.2020
Mamy przyjemność poinformować, iż partnerem drugiej edycji naszej zabawy jest Trójka – Program 3 Polskiego Radia. Witamy wśród grona partnerów Rowerowej Stolicy Polski 2020. Tegoroczna odsłona zabawy już w maju br. „Trójka” będzie towarzyszyć ogólnopolskim rowerowym zmaganiom o Puchar. Zapraszamy do śledzenia dokonań miast uczestniczących w projekcie. Już wkrótce kolejne informacje o tegorocznych partnerach Rywalizacji.  
Czytaj więcej »