PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Kręcimy z ONET.PL
14.02.2020
To już druga edycja zabawy i po raz drugi wspierać akcję będzie ogólnopolski portal internetowy ONET.  Portal objął patronat medialny nad II edycją Rowerowej Stolicy Polski. Dzięki takiemu wsparciu mamy nadzieję na dotarcie z naszym sportowym wyzwaniem do jak największej liczby cyklistów w kraju i nie tylko. W końcu kręcić dla polskich miast uczestniczących w projekcie można na całym świecie!  
Czytaj więcej »
Radiowa „Trójka” patronem medialnym Rywalizacji.
11.02.2020
Mamy przyjemność poinformować, iż partnerem drugiej edycji naszej zabawy jest Trójka – Program 3 Polskiego Radia. Witamy wśród grona partnerów Rowerowej Stolicy Polski 2020. Tegoroczna odsłona zabawy już w maju br. „Trójka” będzie towarzyszyć ogólnopolskim rowerowym zmaganiom o Puchar. Zapraszamy do śledzenia dokonań miast uczestniczących w projekcie. Już wkrótce kolejne informacje o tegorocznych partnerach Rywalizacji.  
Czytaj więcej »
Rowerowa Stolica Polski 2020 – w maju 43 miasta wsiądą na rowery!
07.01.2020
Miasto Bydgoszcz jest pomysłodawcą i organizatorem drugiej edycji rowerowej rywalizacji. W tym roku walka o Puchar Rowerowej Stolicy Polski odbędzie się w maju, a udział w zabawie potwierdziły już 43 miasta z całej Polski. Rower to idealna alternatywa w miejskiej, często zakorkowanej codzienności. Rower to bezemisyjny, zdrowy i z roku na rok coraz modniejszy środek transportu. To nadzieja na czystą, bezsmogową przyszłość naszych małych ojczyzn. Dlatego Bydgoszcz chce wspólnie promować aktywny i zdro
Czytaj więcej »
Wesołych świąt
24.12.2019
Zdrowych,spokojnych i radosnych świąt w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół życzy zespół RSP.
Czytaj więcej »
Zamknij