PL EN
Kontrast Menu Sklep

Jesienna Rywalizacja Rowerowa

Jesienna Rywalizacja Rowerowa

 

Wszystkich miłośników rowerów, którym niestraszna jesienna słota, zapraszamy do udziału w specjalnej dwutygodniowej rywalizacji. W ten sposób postanowiliśmy zagrzać użytkowników aplikacji do rowerowej aktywności w towarzystwie jesiennej aury oraz uczcić zbliżające się Międzynarodowe Święto Roweru (24 października). To już trzecia edycja zabawy.

Rywalizacja potrwa przez dwa ostatnie tygodnie października (18-31.10.). Konkurs ma charakter otwarty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”. Dołączyć do zabawy można będzie od momentu jej udostępnienia w aplikacji, do ostatniego dnia października. Wykonując trening należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo i ruszyć w drogę. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji.

Na zwycięzców czekają nagrody! Pierwsze trójki kobiet i mężczyzn w kategorii open otrzymają  koszulki rowerowe marki SISU. W kategoriach wiekowych przygotowaliśmy zapięcia rowerowe GERDA Contra Combo 900/6C dla osób, które zajmą miejsca 1-3 w danej kategorii wiekowej z podziałem na kobiety i mężczyzn (łącznie 42 zapięcia).

Pozostaje więc nie zważając na wybryki październikowej pogody dołączyć do rywalizacji, wskoczyć na rower i dobrze się bawić!

TUTAJ znajdziecie regulamin.