PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Jutro startuje wrześniowa rywalizacja. Zapisz się!
31.08.2023

Spacerujesz? Biegasz? A może dopiero myślisz, żeby zacząć bardziej aktywnie spędzać czas? To idealny moment, trwają zapisy do wrześniowych rywalizacji. Wystarczy aplikacja Aktywne Miasta na telefonie i można ruszać na trasy. Rywalizacja potrwa od 1 do 30 września. 

Bieganie czy chodzenie? Nie musisz wybierać

Udział w zabawie może wziąć każdy, kto pobierze aplikację Aktywne Miasta i dołączy do rywalizacji. W ramach akcji można wziąć udział w jednym z konkursów lub w obu rywalizacjach jednocześnie. Trzeba tylko pamiętać, aby podczas wykonywania aktywności włączyć w aplikacji właściwą dyscyplinę sportu!

Aktywny Wrzesień – bieganie (dla aktywności bieganie i canicross) Regulamin

Aktywny Wrzesień – nordic walking (dla aktywności nordic walking i chodzenie) Regulamin

Na każego uczestnika rywalizacji czekają w aplikacji numery startowe do pobrania. A po zakończeniu zabawy każdy otrzyma pamiątkowy certyfikat.

 

Nie ma konkursu bez nagród!

Nagrody w postaci białych koszulek Aktywnych Miast w każdej z rywalizacji otrzymają pierwsze trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+. Ranking uczestników będzie dostępny w  danej rywalizacji w zakładce „Ranking”.

Dodatkowo dla Pań i Panów, którzy zajmą miejsca na podium w kategorii open w każdej rywalizacji przygotowaliśmy specjalne Puchary Aktywnych Miast!

Dlaczego warto… czyli coś dla ciała i ducha

Bieganie i nordic walking to popularne dziedziny sportu, chętnie uprawiane przez amatorów aktywnego trybu życia. Wpływają pozytywnie na nasze zdrowie oraz nastrój. Pomagają nam utrzymać kondycję i zdrowie, wzmocnić mięśnie i zadbać o sylwetkę. Dostarczają energię i wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. My dodajemy do tego nutkę rywalizacji, która działa mobilizująco i zagrzewa do codziennej aktywności. Dlatego, nie czekajcie i już dziś dołączcie do rywalizacji.