PL EN
Kontrast Menu Zaloguj się

Informacje

Pomoc dla Ukrainy na sportowo
22.04.2022

Aktywne Miasta i Enea Bydgoszcz Triathlon zapraszają do wzięcia udziału w sportowej akcji charytatywnej „Sportowa Pomoc dla Ukrainy”. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Dodatkowo codziennie do wygrania atrakcyjne nagrody.

Od dzisiaj swoją aktywność fizyczną możesz zamienić w realną pomoc dla Ukrainy. „Sportowa pomoc dla Ukrainy” to specjalna akcja Aktywnych Miast i Enea Bydgoszcz Triathlon, w której cały dochód zostanie przekazy organizacjom niosącym pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Aby dołączyć wystarczy opłacić wpisowe – minimum 25 zł lub więcej. Następnie otrzymasz kod, umożliwiający dołączenie do akcji w aplikacji Aktywne Miasta. Jeśli odnotujesz jeden trening dziennie (minimum 1 km), dodatkowo weźmiesz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. System każdego dnia wybierze 3 osoby, które otrzymają pytanie konkursowe. Jeśli odpowiedzą prawidłowo w ciągu 24 godzin otrzymają nagrodę.

Wydarzenie dotyczy 13 aktywności dostępnych w aplikacji: bieganie, jazda na rowerze, Nordic Walking, chodzenie, rolki, kolarstwo, canicross, deskorolka, hulajnoga, jazda konna, jazda na wózku, nartorolki. Uczestnik może zaimportować inną aktywność z aplikacji/urządzenia GARMIN.

Akcja trwa od 25 kwietnia do 8 maja 2022 r. Pobierz kod aktywacyjny TUTAJ

Aby dołączyć opłać wpisowe (25 zł lub więcej, wysokość wsparcia zależy od Ciebie). W podziękowaniu otrzymasz od nas mailowo kod, który umożliwia udział w akcji dostępnej w aplikacji Aktywne Miasta.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji, link TUTAJ.