PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Konkurs dla zimowych rowerzystów
07.02.2022

Jeśli zima na rowerze Wam niestraszna, musicie koniecznie wziąć udział w naszym konkursie w dniu 11 lutego z okazji „Międzynarodowego dnia dojeżdżania rowerem do pracy zimą”. To z kalendarza tak zwanych świąt nietypowych. Każda okazja jest dobra, aby rozdać kilka nagród. Tym razem nagrodami są zimowe kurtki rowerowe!

Kurtka męska model ENDURA Hummvee Waterproof Hooded

Kurtka damska ENDURA Hummvee Waterproof Hooded Wms

Kto wygrywa?

Wyzwaniem jest przejechanie 15 km na rowerze z włączoną aplikacją Aktywne Miasta w dniu 11 lutego 2022r. W ramach zabawy zdobędziecie wirtualną odznakę specjalną, która będzie potwierdzeniem przejechania dystansu i automatycznie zakwalifikuje Was do wzięcia udziału w walce o nagrodę. System wybierze dwie osoby – kobietę i mężczyznę, które przejdą do drugiego etapu konkursu.

Jeśli następnego dnia otrzymasz w aplikacji (i na adres mailowy, jeśli taki jest podany) pytanie konkursowe, jesteś blisko wygranej. Teraz masz 24 godziny na udzielenie prawidłowej odpowiedzi. Jeśli znasz odpowiedź na pytanie, odeślij je do nas na adres:kontakt@aktywne.miasta.pl. Jeśli odpowiedź będzie poprawna, nagroda jest Twoja.

Przesłanie odpowiedzi na zadane pytanie jest równoznaczne z akceptują zapisów regulaminu konkursu w aplikacji Aktywne Miasta. Regulamin znajdziecie TUTAJ .