PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Sprawdziliśmy co słychać w Nowej Soli
19.05.2021

U dwukrotnego zwycięzcy i zdobywcy Pucharu Rowerowej Stolicy Polski przygotowania do walki o kolejny puchar idą pełną parą!

Koordynatorzy zorganizowali dla  uczestniczących w akcji  rowerzystów,  w ramach treningu, małą rywalizację. 30 najlepszych osób popłynie w czerwcu w rejs po Odrze statkiem wycieczkowym „Laguna”. Już zazdrościmy tego relaksu po rowerowym trteningu!

Najmłodsi uczestnicy mają szansę na zdobycie ultralekkiego rowerku biegowego
w konkursie fotograficznym.

Warto iść śladami Nowej Soli i docenić seniorów, którzy w ostatnich edycjach wykręcili dla  miasta sporo kilometrów.  Dzięki temu mają szanse na nagrody indywidualne w dwóch kategoriach wiekowych - do 59 lat oraz 60+. Dla nich również przewidziano rowery, w tym rower elektryczny dla zwycięzcy w kategorii wiekowej 60 +.

Dla tych, którym sił zabraknie na przejechanie setek kilometrów również  czeka nagroda! Rower oczywiście! Wystarczy, że rowerzysta kręcący dla Nowej Soli przejedzie minimum 1 kilometr i zostanie wylosowany spośród wszystkich uczestników rywalizacji.

Koordynatorzy akcji w Nowej Soli przygotowali specjalne eventy rowerowe w okolicznych miejscowościach. Wiadomo! Każdy rowerzysta jest na wagę złota. Nie, nie.. Na wagę pucharu RSP.

Jeśli dodamy, że wszystkim wydarzeniom towarzyszy kapela, a z głośników płyną specjalnie przygotowane jingle, to mamy ochotę w nich uczestniczyć.

I jeszcze jeden bonus dla nowosolan… Kolacja z prezydentem Nowej Soli dla grupy, która wykaże się największą liczbą przejechanych kilometrów.

To się nazywa zachęta! Od tych nagród i bonusów może zakręcić się w głowie! Widać, że Nowa Sól ma ochotę na trzeci puchar.

Jesteśmy jednak przekonani, że inne miasta mają swojego asa w rękawie i tak łatwo pola nie oddadzą!