PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Zrób zdjęcie pierwszego wiosennego treningu i wygraj voucher na wycieczkę
19.03.2021

Startujący pierwszego dnia wiosny trening miast rozpoczynamy od konkursu fotograficznego. Dla zwycięzcy najciekawszego ujęcia pierwszego rowerowego treningu w ramach Rowerowej Stolicy Polski sponsor horyzonty.pl przygotował voucher o wartości 2 tys. zł na wycieczkę rowerową. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Zasady są proste! W niedzielę, 21 marca czekamy na Wasze zdjęcia z pierwszego treningu na dwóch kółkach. Fotografie wystarczy udostępnić poprzez aplikację „Aktywne Miasta” na Facebooku Rowerowej Stolicy Polski oraz przesłać do nas na adres: kontakt@aktywne.miasta.pl.

Aby rozpocząć pierwszą wiosenną aktywność z przytupem trening rowerowy musi wynieść minimum 10 km i być zarejestrowany w aplikacji „Aktywne Miasta”. Do pobrania TUTAJ. W zabawie może wziąć udział tylko jedno zdjęcie. Liczymy na Waszą kreatywność.

 

Do wygrania w konkursie jest voucher o wartości 2 tys. zł do wykorzystania na dowolną wycieczkę rowerową organizowaną przez klub podróży horyzonty.pl. O tym, które zdjęcie zwycięży zdecyduje komisja konkursowa wspólnie z internautami, którzy będą mogli głosować w dniach 22-25 marca  pod zdjęciami na Facebooku Rowerowej Stolicy Polski. Najlepsze zdjęcie z treningu poznamy 26 marca br.

 Bawisz się z nami 21 marca?

 

  1. Udostępnij zdjęcie poprzez aplikację na facebooku: https://www.facebook.com/PucharRowerowejStolicyPolski/  dokładnie tego dnia. Masz czas do północy.
  2. Zdjęcie w wersji .jpg musisz także przesłać do nas mailem na adres: kontakt@aktywne.miasta.pl. W tytule maila musicie zawrzeć frazę „Konkurs” i imię i nazwisko autora. W treści wiadomości zaakceptuj zapisy regulaminu konkursu, Który znajduje się TUTAJ
  3. Zdjęcia nadesłane na konkurs będą opublikowane na rowerowastolicapolski.pl oraz aktywne.miasta.pl oraz portalach społecznościowych.