PL EN
Kontrast Menu Sklep

Informacje

Ważny komunikat – kręcimy we wrześniu
26.03.2020

Uprzejmie informujemy o zmianie terminu „Rowerowej Stolicy Polski”. Z uwagi na trudną sytuację na świecie związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa (COVID–19) oraz wprowadzonym w naszym kraju stanem epidemii, impreza odbędzie się we wrześniu 2020 roku.

Pomimo wirtualnego charakteru naszej zabawy, uznaliśmy iż warunki życia w czasach epidemii nie będą sprzyjały naszej zabawie. Zależy nam, aby udział w zabawie był dla Państwa przyjemnością, kojarzył się ze wspólnym spędzaniem czasu na rowerowych przejazdach i wywoływał pozytywne emocje. Okres borykania się Polaków z codziennymi trudnościami związanymi z epidemią nie jest odpowiedni na przeprowadzenie naszej sportowo – rekreacyjnej zabawy.

W związku z zaistniałą sytuacją, w porozumieniu z miastami uczestniczącymi w akcji, postanowiliśmy przełożyć termin Rywalizacji na wrzesień.

Apelujemy jednak, aby w obecnej sytuacji nie rezygnować z roweru! Nadal zachęcamy do korzystania z roweru jako środka transportu. Spędzajmy czas na świeżym powietrzu, trenujmy, aby we wrześniu być w formie do kręcenia kilometrów dla naszych miast.